PARTNERZY

Sponsor

Farnell Global to szybki i niezawodny dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji i naprawy systemów elektronicznych i przemysłowych. Od badań i projektowania poprzez prototyp do produkcji, Farnell pomaga swoim klientom uzyskać dostęp do produktów i usług, których potrzebują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Partner

KMD to jedna z największych duńskich firm IT, która od ponad 50 lat dostarcza rozwiązania informatyczne dla samorządów, administracji centralnej, rynków regionalnych i firm z sektora bankowości, ubezpieczeń czy energii odnawialnej. W całej grupie KMD pracuje około 3000 osób, a warszawski oddział ma na pokładzie ponad 600 ekspertów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.kmd.net/en/career/locations-poland

Partner

Dream Machines specjalizuje się w zapewnieniu najlepszych rozwiązań dla gamerów. Chcieliśmy stworzyć coś, co spełniłoby potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy największy nacisk na jakość oraz otwartość na sugestie naszych klientów. Spełnij swoje marzenia, bo przyszłość gamingu leży w rękach Dream Machines!

PATRONI MEDIALNI

PATRONI MERYTORYCZNI

PATRONI HONOROWI